bomar-slider
slider1
bomar-slider
slider2

O NAS

Profesjonalny wynajem i wypożyczalnia maszyn budowlanych – Gorzów Wlkp.
Bo-Mar to pierwsza w Gorzowie Wlkp wypożyczalnia profesjonalnych maszyn budowlanych i elektronarzędzi. Istniejemy jako wypożyczalnia na rynku od roku 2000, wcześniej zajmowaliśmy się  sprzedażą elektronarzędzi i maszyn budowlanych. Zgromadzone w czasie lat sprzedaży doświadczenie pozwoliło nam otworzyć wypożyczalnię na miarę potrzeb naszego wciąż poszerzającego się grona zadowolonych klientów.  Firma nasza mieści sie przy ul. Myśliborskiej 21 w Gorzowie Wlkp. przy wyjeździe w kierunku Szczecina. Charakterystycznym punktem nawigacyjnym jest stadion piłkarski Stilonu, od którego jest do nas jakieś 200 metrów. Na naszej stronie internetowej www.wypozyczalnia-maszyn.info znajdziecie państwo mapkę dojazdu oraz informacje o firmie i aktualny cennik wynajmu narzędzi.  W swojej ofercie posiadamy zagęszczarki płytowe, skoczki, łaty wibracyjne, zacieraczki do betonu, piły do cięcia asfaltu i betonu, szlifierki kątowe, bruzdownice, odkurzacze przemysłowe, stemple budowlane, rury zsypowe, betoniarki, mieszadła, wiertarki, młoty udarowe, sprężarki, wiertnice diamentowe o zakresie wiercenia do 200mm, wkrętarki, strugi elektryczne, nagrzewnice elektryczne i spalinowe, odsączacze wilgoci, osuszacze powietrza oraz wiele, wiele innych narzędzi.
Procedura wynajmu w naszej firmie jest bardzo uproszczona. Do spisania pierwszej umowy wystarczą 2 dokumenty ze zdjęciem i kaucja ustalana indywidualnie w zależności od wartości narzędzia. Przy większości popularnych narzędzi takich jak wiertarki, młoty czy małe zagęszczarki kwota kaucji oscyluje w granicach 400 zł. Z kaucji, przy zdaniu maszyny pobierana jest opłata za wynajem, a reszta pieniążków jest zwracana wypożyczającemu. Do kolejnych wypożyczeń wystarczy już tylko okazać dowolny dokument ze zdjęciem i podać pesel,  po którym wypożyczający jest identyfikowany w naszym systemie. Dla stałych klientów i firm oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty. Ceny przy dłuższym wynajmie podlegają negocjacji i sa ustalane indywidualnie.

Ceny podane na stronie są cenami netto.

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż i wynajem maszyn oraz elektronarzędzi zajmujemy się też jednak od lat z ogromnym powodzeniem naprawą i klejeniem szyb samochodowych. Jesteśmy jedynym oficjalnym  przedstawicielem amerykańskiej firmy Gtglass na województwo Lubuskie,  napraw dokonujemy za pomocą profesjonalnego i w 100% bezpiecznego systemu Maxim Gtglass, na naszej stronie możecie państwo zobaczyć zdjęcia przykładowych wykonanych przez nas napraw szyb samochodowych. Uszkodzenia jakie naprawiamy powinny mieścić się w obrębie monety 2 złotowej. Możliwe jest również sklejenie pękniętej szyby czołowej pod warunkiem że długość uszkodzonej powierzchni nie przekracza 20cm. Możliwa jest wyłącznie naprawa uszkodzeń zewnętrznej warstwy, nie kleimy uszkodzeń wewnętrznych.  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług,  gwarantujemy 100% zadowolenia! Obszar działalności: Gorzów Wlkp.